Microsoft Office word 2003 yuklenmiyor

Merhaba Nasilsiniz? Ben dun windows xp SP 2 Format atdim. Driverleri yukledim. Proqramlari yazdim ancaq Microsoft office word 2003 yuklenmee hatasi ile karsilasdim. Sorun su ki Office word yuklenmiyor. Windows ekran KORUMA ALTINDA. Hatta 2 -ci defa format verdim. Bu kez driverleri tanitmadim. Ilk is wordu yazmaq oldu ancaq yine ayni hata. Windows koruma altina alinmis. Lutfen cook rica ederim yardim ederseniz sevinirim

proqram proqram (-7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1) xp işletim sistemi 32 bit genelde  32 bit ofice programını denedinizmi

    2) windows güvenlik duvarı engelliyor olabilir devre dışı yapın yeniden deneyin

    Başlat düğmesini tıklatın  Arama kutusuna Windows Güvenlik Duvarı yazın ve sonuç listesinde Windows Güvenlik Duvarı'nı tıklatın.Gezinti bölmesinde, Windows Güvenlik Duvarı'nı etkinleştir veya devre dışı bırak'ı tıklatın.

    3)  format atmadan daha önce ofice yüklümüydü sisteminiz desteklemiyor olabilir mcrosoft ofice yükleme  hatalarını gideren  bir prgram var http://go.microsoft.com/?linkid=9815935 dneyebilirsiniz

    windows xp temel parçaları yüklü olması gerekir http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=255475

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Hayir Hocam ben Format vermeden once calisiyordu. Sistem agir islediyindeen format dusundum vermeye. WINDOWS XP SP 2 RUS Versiyonlu Format atdim. Driver ve tum proqramlari yazdim. Ancaq offic yukenme hatasi verdiyinden soyle yaziyor. WINDOWS KORUMA ALTINDA.

      eVET FORMAT ATMADAN ONCE YUKLU IDI. Windows ekran koruma altinda diye bir hata veroyor

      proqram proqram (-7)
      8 yıl önce cevaplandı

      • tamam benim yukarda yazdıklarımı uygularsanız eminim yüklenir candan 8 yıl önce
      • güvenlik duvarını geçici olarak devre dışı yapın yeniden deneyin candan 8 yıl önce
      • Hocam ayni hata. Winodws koruma altina alinmis diyor. Dusunuyorumki biosdan koruma altina alinmis. Windows microsoft proqramlarina karsi otomatik koruma sagliyor proqram 8 yıl önce
      • Hic boyle sorunla karsilasmamisdim. Windows Koruma altinda. Windowsluk deyil. Yada ozel bir proqramla bisoa yazilmis. Proqram yuklenmesine karsi. Anacq microsoft wordden basqa tum proqramlari kabul ediyor proqram 8 yıl önce
      • işletim sisteminizi değiştirmenizi önerrim https://cloud.mail.ru/public/ef7923a95ee1/Extended.Subat.2015.XP.Sata.TR.rar candan 8 yıl önce
      • Windows XP Pro Vl SP3 2015 Şubat Güncel Türkçe candan 8 yıl önce
      • Cook sag olun bir bunu deniyim proqram 8 yıl önce