Microsoft Office Word 2010 Yüklenememe Sorunu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba ;

    Sorun Büyük Bir İhtimalle Dosyadan Kaynaklanaktadır. Dosya'da Eksiklik Oldgundan Dolayı Bu Hatayı Veriyor olabilir. Sana Önerim Farklı Bir Kurulum Dosyasından Kurman Olacak.

    Saygılar;

    rcpgvnc rcpgvnc (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      İş Yerinde Bilgisayara Yükledim Böyle Bir Sorun Olmadı Dosya Eksikliğinden Dolayı Sanmıyorum

      furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
      8 yıl önce cevaplandı

        Problem bilgisayardaki Microsoft .NET Framework yüklemesinin bulunmamasından veya bozuk/eksik oluşundan kaynaklanabilir.

        Böyle düşünülürse;

        Çözüm denemesi 1: Microsoft .NET Framework yüklemesini/yüklemelerini onarmalı.
        Denetim Masası ve sonra da Programlar tıklanır.
        Daha sonra Programlar listesinde Microsoft .NET Framework tıklanır, sonra çıkan tercihlerden Onar tıklanarak İlerlenir.

        Çözüm denemesi 2: .NET Framework versiyon 2.0 ve diğer üst versiyonlar yüklenir.

        Çözüm denemesi 3: Microsoft .NET Framework yeniden yüklenir.
        .NET Framework versiyonları yüklüyse, bunlar kaldırılır ve yeniden yüklenir.
        Kaldırma işlemi Denetim Masası, yüklü Programlar listesinden ilgili program tıklanarak yapılır.

        temmuz temmuz (12505)