Microsoft Office Word simge ve yazı büyütme sorunu.

Selamün Aleyküm, Microsoft Word 2007'de bu üst tabakada hani giriş gelişme ayarlar vesaire var, işte yazı büyütme yazı değiştirme işte ben o simgeleri  ve yazıları nasıl büyütebilirim?

muha189 muha189 (29)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Derken? Yazı ve simgeleri büyütmek mi istiyorsunuz?

    Oluşturduğunuz simge'nin üzerine yukarıda ki gibi gelin, yazı fontunu ve boyutunu ayarlayabilirsiniz. Eğer kastettiğiniz şey bu ise.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • yok yani o yazı için dir benim kastetiğim şey o üst e görevler falan varya onları büyütmek istiyorum muha189 3 yıl önce

    https://imgyukle.com/i/YbAeC6

    yani bu işaretlediğim kısmı işte simgeler yazıları nasıl büyütebilirim benim bilgisayarda küçük güzüküyor

    muha189 muha189 (29)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Fotoğraf gözükmüyor. Hızlıresim yada imgbb gibi sitelere yükleyip linkini atar mısın? hydra 3 yıl önce
    • nasıl olacak siteye girdim resim yükledim linkini yapıyorum olmuyor muha189 3 yıl önce

    • işine yaradıysa soldaki tik simgesine tıklayarak çözüm olarak işaretleyebilir misin @muha189 misty 3 yıl önce