Microsoft Outlook e-posta hesabım neden silindi? tekrar alabilirmiyim?

                                                   Bilgi paylaşımı

Microsoft Outlook e-posta hesabıma girmessem silinirmi?

Microsoft Outlook e-posta hesabım neden silindi? tekrar alabilirmiyim?

candan candan (4301)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Microsoft Outlook e-posta hesabınıza 15 ay girmediğiniz zaman tamamen sıfırlanıyor şimdi kaydolun kısmından e postanızı girerek kontrol edebilirsiniz  kullanılabilir çıktıysa hesap oluşturarak tekrar alabilirsiniz bu e-posta adresi başkasına ait çıktıysa halen aktif demektir

    candan candan (4301)