Microsoft Security Essentials kaldırma

Microsoft Security Essentials nasıl kaldırılır?

Microsoft Security Essentials nedir?

Windows 7 veya Windows Vista işletim sisteminde Microsoft Security Essentials nasıl kaldırılır?

hakan hakan (15409)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Microsoft Security Essentials Nedir?

    Microsoft Security Essentials,  bilgisayarınızın virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmasına yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Windows 7 ve Windows Vista işletim sistemleri için uygundur.

    Eğer bir antivirüs programı kullanmıyorsanız Microsoft Security Essentials kullanabilirsiniz.

    Microsoft Security Essentials nasıl kaldırılır?

    Bir antivirüs programı sahibiyseniz veya başka bir antivirüs programı yüklemek istiyorsanız Microsoft Security Essentials programını kaldırmak isteyebilirsiniz.

    Microsoft Security Essentials kaldırmak için şunları yapın:

    1. Başlatı tıklayın
    2. Denetim Masasını tıklayın.
    3. Programlar ve özellikleri tıklayın.
    4. Microsoft Security Essentials programını sağ tıklatın ve sonra Kaldır' ı tıklatın.

    Programlar ve özelliklerden Microsoft Security Essentials programını kaldıramıyorsanız sorun yaşıyorsanız, bu durumda FixIT programını kullanabilirsiniz.

    FixIt Microsoft'un bu tür sorunları ortdan kaldırmak için geliştirdiği küçük programcıklardır.

    FixIT uygulamasını buradan indirip çalıştırabilirsiniz.

    Fixit sorun yaşanan Microsoft Security Essentials kaldırma işlemini sizin adınıza düzeltecektir.

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhaba benimde bu programla ilk kez başım ağrıdı, bana verdiği hata mesajında kısaca başlatma sırasında bir hata oluştu ve problem devam ediyor lütfen sistem yöneticisiyle bağlantıya geç diyor da tek başına çalışan bağımsız bir masa üstü w7 ultimate 64 bit bir makine ve bu hata yüzünden bir önemli güncellemeyi yapamıyorum oda hata veriyor. Ms security essentials hata kodu: 0x80073b01 bu hata kodunda çeşitli forum ve mallware programrı tavsiye ediliyor bendede iobit antimallware programı var taradım bir sonuç alamadım bir mallware işlemine yani zararlı içeriğe sahip program vesaire çıkmadı. Kaldırma işlemine gelince windows'un kendi kaldırma programıonda gözükmüyor,iobit uninstaller 6.0 var onda da gözükmüyor hatta revo unistaller var onda da gözükmüyor program files ta ise 4 adet .dll dosyasından başka bir şey yok ancak silemiyorum durum bu bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. Sizler ne kadar çabuk cevaplarsanız bende o kadar çabuk sinir harbi yaşamaktan kurtulurum teşekkür ederim.

      renaussance renaussance (1)