microsoft sitesinden indirme aracıyla windovs 8.1 indirdim flaş bellekten kurdum ben şimdi format atmışmı oldum yoksa başka bişeymi cevap verirseniz

microsoft sitesinden indirme aracıyla windovs 8.1 indirdim flaş bellekten kurdum  ben şimdi format atmışmı oldum yoksa başka bişeymi cevap verirseniz sevinirim

gkha gkha (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sen şimdi sadece Windows 8.1'i USB belleğe yazdırmış oldun. Format atmış sayılmazsın. Flash diski bilgisayara takıp ilgili boot tuşuyla bilgisayarı flash diskle başlatırsın ve formata öyle başlarsın.

    EDİT: Flaştan kurdum cümlene şimdi dikkat ettim. Kurulumu yaptın mı yani?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • evet yaptım gkha 6 yıl önce
    • Tamam o zaman format atmış olursun. @gkha omercik 6 yıl önce

    https://www.youtube.com/watch?v=5RdhQCtyEo8 dakika 8.24 den sonrasını tamamını izle ve dakika 8.24 den sonrası yapılan işlemleri sende adım adım yaptıysan formatı atmışsın demektir eger bir yerde eksik yapmışsan  attığım videonun 8.24 dakikasından itibaren izleyerek attığım videoya bakarak yapmalısın kolay gelsin

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    6 yıl önce cevaplandı

    • bilgisayarcı arkadaş dediki sen format atmadın sadece dosyaların değiştiğini söyledi gkha 6 yıl önce
    • o zaman attığım video linki ve söylediğim dakikadan itibaren sende aynısını yapmalısın @gkha efsaneemrahylz 6 yıl önce