Microsoft teredo tünel bağdaştırıcısı aygıtında sürücü sorunu

Toshıba satellite C660D-165 AMD işlemci Windows 7 kullanıyorum. Bilgisayar agırlaştı geç tepki veriyor bilgisayar çok geç açılıyor ve çok geç kapanıyor.medya oynatıcı sorunlu , bluetoodh sorunlu.K10 hatası oldugunu bildiriyor.düzeltemedim

kadiralp kadiralp (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft teredo tünel bagdaştırıcısı aygıt sürücüsü sorunu için şu linkte anlatılanları dener misiniz?

    Teredo Tunneling Pseudo-Interface Kod 10 Hatası

    Sizde sadece Microsoft teredo tünel bagdaştırıcısı aygıt sürücüsü sorunu deüil başka sorunlarda var sanırım.

    Sistem geri yükleme yapmayı deneyin. Çözüm olmazsa temiz kurulum şart gibi görünüyor. Hiç önermeyi sevmesemde sistemle ilgili pek çok şikayetiniz var.

    Format ve sonrasında yeni Windows kurulumu  yapmak sorunu çözmeye çalışmaktan daha kısa sürebilir.

    murat murat (12492)