Microsoft Viscual C++ 2008 Redistributable Setup/Error 1935 Hatası Alıyorum

Merhabalar, Windows 10 kullanıcısıyım daha önceden mount and blade adlı oyun açılmayınca internette "Microsoft Viscual C++ 2013 altındakileri silin" diye bir şey görmüştüm ve uyguladım. Daha sonrasında böyle bir hata almaya başladım.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

hidayetapaydin3535 hidayetapaydin3535 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Bu hata genelde Microsoft .NET framework versiyonu düşük olduğunda veriyor. Microsoft .NET framework güncellemesi yaptıktan sonra tekrar deneyiniz. İkinci bir yol ise yüklediğiniz paketi komple kaldırdıktan sonra tekrar yüklerken yönetici olarak çalıştır diyerek deneyebilirsiniz. Son olarak ise sistem gereksinimlerinize uygun olduğundan emin olduğunuz paketi yüklediğiniz de sağ tık uyumluluk sorunu giderme gibi çeşitli yollar deneyin. Hiç biri işe yaramaz ise c++ 2008'i tamamen kaldırın ve farklı bir sürüm yükleyin 2009 , 210 gibi..

    notify notify (538)
    6 yıl önce cevaplandı

      Denedim ama bir türlü yapamıyorum yine aynı hatayı alıyorum

      Bilgisayar daha yeni servise göndersem kullanıcı hatası mı derler?

      hidayetapaydin3535 hidayetapaydin3535 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • sistem geri yüklemesi yap birde öyle dene notify 6 yıl önce