Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Error 1935 hatası

Windows 7 kullanıyorum ve  yüklemek istediğim bir oyun çalışmak için Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable istiyor. Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable yüklemeye çalıştığımda ise Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Error 1935 hatası alıyorum.

Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Error 1935 hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 7 Cevap

    Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Error 1935 hatasının çözümü için:

    1. Başlatı tıklayın.
    2. Çalıştıra Regedit yazın ve enter tuşuna basın
    3. Kayıt defterinde HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control yolunu izleyin.
    4. Kayıt Defteri düzenleyicisinin sağ tarafında sağ tuşla tıklayın.
    5. Açılan menüden Yeni > DWORD (32 Bit) Değeri seçin.
    6. Yeni Değer #1 yazan yere RegistrySizeLimit adını verin. (Eğer yanlışlıkla başka bir yere tıkladıysanız sağ tuşla tıklayarak Yeniden Adlandır seçin.)
      microsoft-visual-c-2005-redistributable-error-1935
    7. Şimdi RegistrySizeLimit iki kere tıklayın.
    8. Taban ondalık seçin.
    9. Değer verisi yazan yere 4294967295 yazın
    10. Tamam tıklayın.
    11. Bilgisayarı yeniden başlatın.
    12. Bilgisayar açıldığında Başlat > Arama bölümüne CMD yazın.
    13. Bulunan cmd.exe sağ tuşla tıklayın. Yönetici olarak çalıştırı seçin.
    14. Açılan komut istemi  sayfasında
      SFC /SCANNOW
    15. komutunu yazın ve enter tuşuna basın.

    Tarama bittiğinde kurulumu yeniden deneyin.

    Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Error 1935 hatasının çözümü yukarıdaki aşamalardan oluşmaktadır. Yukarıdaki işlemlerden sonra sorun çözülmüş olmalıdır.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

      Windows resource protection could not start the repair service diyo son adımda enter a basınca..

      Ne yapmalıyım?

      not:windows 8 kullanıyorum.

      bora312 bora312 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Sol altta bulunan Windows logosuna sağ tıklayıp Çalıştır'ı açınız ve services.msc yazıp Enter'a basınız. Ardından açılan ekrandan Windows Modül Yükleyicisi'ni bulunuz ve sağ tıklayıp Özellikler deyiniz ve Başlangıç tipi'ni Manuel yapınız ve servisi başlatınız. Ayrıca cmd.exe'yi Yönetici olarak çalıştırmayı unutmayınız. Bu işlemlerin ardından sorununuzun çözüleceğini umuyorum. utkubayat 9 yıl önce

      Tüm sırayı devam ettirdim komut dosyasına yazdım fakat %54 de windows kaynak koruması istenen işlemi gerçekleştiremedi diyor ne yapmalıyım ?

      osmandemirel osmandemirel (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Merhabalar. Windows 10 kullanıyorum bu hatayı alıyorum. Autocad ve Revit gibi kullandığım programlarının yüklemesinden önce Microsoft  Visual C++ 2005 Redistributable Error 1935 hatası veriyor. Visual C++ 2005 Redistributable x86 yüklenemiyor bu yüzden programın devamı da yüklenemiyor.

        suleyman951 suleyman951 (1)
        8 yıl önce cevaplandı

          windows 10 kullanıyorum ancak yüklediğim oyunda error 1935 le başlayan bir hata veriyor. yukarıda önerdiğiniz aşamaları uyguladım %25 şuan inşALLAH sorunsuz ve çalıştırabilirm paylaşım için teşekkürler..

          cidos cidos (1)
          7 yıl önce cevaplandı

            Merhabalar ben dediklerinizi yaptım fakat yeniden başlatma bölümünde bilgisayarım geri çalışmamaya mavi ekran vermeye ve ardından yeniden başlatmaya başladı ve format vb şeyler işe yaramıyor nolur yardım edin

            heelpep heelpep (1)
            6 yıl önce cevaplandı

              Kocaman taşaakların var senin helal olsun halloldu sorun.

              layfgozon layfgozon (1)