Microsoft Visual Studio ile Oyun Yapmak Mümkünmü

Microsoft Visual Studio ile  Oyun Yapmamk Mükünmü

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar Yapmak Mümkündür Senaryolu olarak

    Güzel Oyunlar Yapabilirsiniz Ama Yaptıgınız Oyunlar GTA 5 Minecraft Gibi olmayaacak

    Çünkü Bu Programla Oyun Yapmak Kart Oyunu Gibi Yapmak olacak ilerde Videolu Anlatım Gelicektir

    Şu Anlık Mümkünmü sorusuna Evet Cevabını verdim

    Polat Alemdar Gibi KVP Oyunu Yapabilirsiniz  KVP ( Kurtlar Vadisi Pusu )

    VİDEOLU ANLATIM GELİCEKTİR VİDEOLU ANLATIMIM KANALIMDADA MEVCUT OLACAKTIR!

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

      Visual Studio bir IDE'dir. Yani uygulama geliştirmek için kullanabileceğiniz bir arayüzdür. Visual studio ile her tür oyunu geliştirebilirsiniz.

      Bu programlama bilginize bakar.

      hakan hakan (15424)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Cevabında "GTA 5 Minecraft " gibi oyun yapamazsınız yazıyor. Bu yanlış bir bilgi. Bu tür oyunlar da yapabilirsin. Elbette yazılım bilgin yeterliyse hakan 7 yıl önce
      • @alattin bu konuda gerekli cevabı sana verecektir hakan 7 yıl önce
      • Visual Studio bir geliştirme ortamıdır C#, C++,F# hatta Python gibi pek çok dil desteklenir. Visual Studio ile oyun geliştirmek sizin yeteneğinize bakar. Geliştirdiğiniz oyun GTA gibi de olabilir soliter gibi de olabilir. Bu sizin yeteneğinize kalmış. alattin 7 yıl önce