Microsoft Word arka plan resmi nasıl eklenir?

Microsoft Word arka plana resim eklenir mi?

Microsoft Word'de arka plana nasıl resim eklenir?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft Word arka plana nasıl resim eklenir?

    Microsoft Word üzerinde hazırladığınız yazıların arka planına bir resim, logo eklemeniz gerekebilir. Veya daha güzel bir görünüm için arka plana resim eklemek isteyebilirsiniz. Microsoft Word, ister internetten anlık olarak bulduğunuz, isterseniz de bilgisayarınızda olan bir resmi arka plana eklemenize olanak sağlıyor.

    Microsoft Word'de arka plana resim eklemek için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Microsoft Word sayfasını açın.

    2. Üst menüde bulunan, Tasarım veya Sayfa Düzeni sekmesini açın.

    3. Sayfa arka planı bölümünden Sayfa Rengi ikonuna tıklayın.

    4. Açılan menüde Dolgu Efektleri seçeneğini seçin.

    5. Pencerenin üst kısmından Resim sekmesini seçin ve resmi ekleyin.

    Eklediğiniz resim arka plan olarak ayarlanacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)