Microsoft Word ile yazdığım belgeler silinmiş, nasıl geri alabilirim

bu konuyla ilgili olarak sistem geri yükle yaptım ancak hiç bir şey geri gelmedi

ysftmsk ysftmsk (1)
7 yıl önce sordu

  • konu ile ilgili daha detaylı bilgi verirmisin? @ysftmsk toprak34 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme dosyalarınızı geri getirmez yada oluşturduğunuz dosyaları etkilemez yani silmez . Kurtarma Programları da C üzerinde çalıştığı için Kurtarma yapamayabilir. Ama denemekten zarar gelmez. Ben de R-Studio yu öneririm.

    tuncerozdes tuncerozdes (31)