Microsoft/Windows güncelleme problemleri hususunda "ilaç" olabilecek program hangisidir, nereden download edilir?

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce sordu

  • bu hatayı veriyor: Server not respond. Please check your network connection and then try again. askar 7 yıl önce
  • Sunucu yanıt vermiyor hatası.. İnternet bağlantını kontrol et. Bağlantıda problem yoksa bir süre bekle ve yeniden dene. Sunucuları problemli olması seninle ilgili değil. Karşı taraf problemidir o. temmuz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilindiği üzere Microsoft/Windows güncellemelerinde çeşitli sebeplerle  pek sık problem yaşanmaktadır. Bu problemlerin aşılmasında Essential Update Manager  (tıkla) isimli program önemli faydalar sağlayabilecektir. Bu programı Microsoft/Windows güncellemelerinde karşılaşabileceğiniz problemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Denenmiştir.

temmuz temmuz (12505)