Mikrofonum varsayılan olmasına rağmen ses alamıyorum, nasıl çözebilirim?

BİM'den aldığım Starcom yaka mikrofonunu bilgisayarıma bağladım. Bugüne kadara sorunsuz kullanıyordum. Bugün bilgisayara kulaklığımı taktım ve geri çıkardığım zaman mikrofondan ses kesilmeye başladı.

oguzhan08 oguzhan08 (45)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka bir cihazda dener misin? Bilgisayar görüyor mu? Sistem geri yükleme yapıp dene. Eğer bir şey yükledikten vs sonra olduysa sistem geri yükleme düzeltir.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • başka bir cihazda denediğimde çalışıyor bilgisayar aygıt olarak görüyor. sistem geri yükleme nedir oguzhan08 2 yıl önce
    • https://uzmanim.net/soru/windows-10-da-sistem-geri-yukleme-nasil-acilir/72716 @oguzhan08 hydra 2 yıl önce