Milli piyango sonuçları

Arkadaşlar milli piyango sonuçlarını sorgulayabileceğim başka bir adres var mı? Milli piyangonun sitesi açılmıyor. Sanırım milli piyango web sitesi çökmüş yoğunluktan.

Alternatif olarak milli piyango sonuçlarını bulabileceğim ya da sorgulayabileceğim bir güvenilir bir site var mı?

alivecan alivecan (337)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Milli piyango sonuçları için ben de baktım fakat milli piyango wb sitesi açılmıyor.  Her uyanan acaba büyük ikramiye bana mı çıktı diye düşünüyor sanırım :)

    Milli piyango iadresinin yetersiz sunucuları isteklere cevap veremiyor.

    Milli piyango sonuçları için alternatif sorgulamayı: Hürriyet web sitesinden yapabilirsiniz.

    1. Hürriyet gazetesi milli piyango sunuçları: http://www.hurriyet.com.tr/milli-piyango-sonuclari.asp
    2. Ntv üzerinden milli piyango sunuclarını sorgulayabilirsimiz(NTV direk milli piyangodan çekiyor arada açılmayabilir): ntv.com.tr
    3. Daha sonra buradan mutlaka sorgulayın. Milli piyango idaresi resmi Milli piyango sonuçları adresi: http://www.millipiyango.gov.tr/
    cemkara cemkara (4215)