Milli piyangoda kazanacak numarayı gösteren program

2014 Milli piyango çekilişinde büyük ikramiye 50 Milyon TL'yi kazanacak numarayı gösteren programın kodlarını yayınlıyoruz.

Aşağıdaki program kodu, 50 Milyon TL lik büyük ikramiyeyi kazanacak numarayı verecektir.

alattin alattin (16984)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2014 Milli piyango çekilişinde büyük ikramiye 50 Milyon TL'yi kazanacak numarayı gösteren programı kodlamak için şunları yapın.

    1. Notepad 'i yani not deftarini açın.
    2. Not defteri içerisine aşağıdaki kodu yapıştırın.
    3. On Error Resume Next
      Dim max,min
      max=100
      min=1
      Randomize

      For i = 0 To 5
       mSgBox(Int((max-min+1)*Rnd+min))
      Next

      mSgBox("Yeni yılın ilk şakası bizden olsun, uzmanim.net Mutlu yıllar Diler :)")

    4. Dosya > Kayde bölümüne gelin
    5. Dosya adina uzmanimNet.vbs yazin.
    6. Kayıt türü Tüm dosyalar seçin.
    7. Masaüstüne kaydedin.

    Uygulama çok özel bir algoritma kullandığından sistem kaynaklarını zorlayacaktır bu sebebten antivirüs programınız varsa kapatın.

    2014 Milli piyango çekilişinde büyük ikramiye 50 Milyon TL'yi kazanacak numarayı gösteren program sırası ile şanslı numaraları size gösterecektir.

    Gerçekten siz kazanacaksanız klavyenizin Caps tuşu yanıp sönmeye başlayacaktır.

    alattin alattin (16984)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Caps Tuşunun normale dönmesi için Görev yöneticisinden wscript.exe sonlandırın veya bilgisayarı yeniden başlatın. alattin 10 yıl önce