millipiyango.gov.tr açılmıyor

millipiyango.gov.tr sayfası açılmıyor.

millipiyango.gov.tr neden açılmıyor?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    millipiyango.gov.tr neden açılmıyor?

    millipiyango.gov.tr sitesi şuan yaşanan yoğun talebi karşılayamadığı için açılmıyor. Milli piyango sunuçlarını kontrol etmek için alternatif kaynaklara yönelebilirsiniz:

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bana bir amorti çıkmış. Özelden mesaj atmayın :)) murat 7 yıl önce
    • Site birkaç yenileme ardından açabildim.3 tane bilete baktım sonuç 3/0 :) ismailsarp 7 yıl önce
    • @ismailsarp 4 bilete bir amorti :) murat 7 yıl önce