Mimarlık için Asus marka dizüstü bilgisayar önerileri

Arkadaşalar merhaba, Asus marka - başka da olabilir ama öncelik Asus - 5000-6000 TL (belki biraz daha ucuz) arası önerebileceğiniz güzel, sağlam bir dizüstü bir bilgisayar önerebilir misiniz? Teşekkür ederim. Amacım Mimarlık bölümümde derslerimde kullanmak ara sıra da kafa dağıtmak için oyun oynamak.

orhandardagan orhandardagan (30)
5 yıl önce sordu

  • Diz üstümü yoksa masa üstümü darkcrak 5 yıl önce
  • Dizüstü bilgisayar, laptop. orhandardagan 5 yıl önce
  • Yazdığım pc leri gözden gecirdin mi darkcrak 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Dell Vostro 5471 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD AMD Radeon 530

Lenovo Ideapad 520 15IKB Intel Core i7 12GB 480GB SSD MX150

Aradığım özellikler:

  • 8. nesil i7 işlemci
  • SSD sürücü
  • 4GB Harici  ekran kartı
  • En az 8 GB Ram
  • Bütçe en üst 6000TL

Bu iki bilgisayarda seni üzmez. DELL olan bizim şirkette bir kaç tane var. Sorunsuzdur. AutoCad gibi programları sorunsuz çalıştırırsın. Oyun ağırlıklı düşünürsen bir de Monster laptoplar var. Ama onlarda çok ışıklı vs.

murat murat (12492)