Minecraft 1.17 giriş sorunu nasıl çözülür? TLauncher: An Error Occured hatası çözümü

    Toplam 1 Cevap

    BU YÖNTEME ARTIK GEREK KALMADI

    1-) Öncelikle Anti-Virüs'ünüzün korumasını duraklatın.

    2-) İnternet bağlantınızı kontrol edin.

    Dosyaları indirebilmek için İnternet bağlantısına ihtiyaç var, internet bağlantınızı kontrol edin. Unstable yanı stabil olmayan internet bağlantınız var ise sorun bundan da kaynaklı olabilir.

    3-) Javayı silip yükleyin.

    Java'yı silip en güncel sürümünü yükleyin. Java indirmek için buraya tıklayın.

    4-) Windows dilini İngilizce yapın.

    Ne enteresan ama Windows dilini İngilizce yapmak gerekiyor. Windows dilini ingilizce yapmak için ise aşağıdaki adımları uygulayın.

    Windows dili nasıl İngilizce yapılır?

    1-) Arama kısmına "Dil" yazın

    2-) Buradan bir dil ekle kısmına tıklayın ve English (United States) seçeneğine tıklayıp indirme işlemini başlatın.

    3-) Oturumu kapatıp tekrar açın. Windows diliniz İngilizce oldu.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Sorun bendede olmuştu. Bu sorunu ben Denetim Masası-Tüm Denetim Masası Öğeleri- Bölge-Yönetimsel-Sistem yerel ayarını değiştir ve orda tikli olan (Beta dünya çapında dil desteği için Unicode UTF-8 kullan )butonun tikini kaldırdım. adils 2 yıl önce
    • Düzelttiler bunsuz girebiliyorum. @adils hydra 2 yıl önce