Minecraft 1.17 nasıl oynanır? Minecraft 1.17 sürümünü nasıl oynayabilirim?

Minecraft 1.17 nasıl oynanır?

Minecraft 1.17 sürümünü nasıl oynayabilirim?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Minecraft 1.17 nasıl oynanır?

    Ben de TLauncher var, orijinaline sahip değilim o yüzden TL üzerinden göstereceğim. TLauncher'ınız yoksa Önclikle TLauncher'ı indirmeniz lazım. Eğer TLauncher'ınız var ise TLauncher'ı silip en güncel TLauncher'ı indirmeniz lazım.

    • Buradan launcher'ını indirebilirsiniz.

    Launcher'a girdikten sonra Sürüm seçme ekranından Release 1.17'yi seçip Install seçeneğine basacaksınız. Güncel Java'yı kullandığınızdan emin olun.

    https://i.ibb.co/xJYfsC4/v45.png

    Install butonuna bastıktan sonra dosyaları indirmeye başlayacak. Eğer indirirken şöyle bir hata alıyorsanız;

    Aşağıdaki çözüm konusuna giderek oradaki çözümleri deneyebilirsiniz;

    hydra hydra (3800)