Minecraft 1.7.10 Forge Açılmıyor.

Her Tarafa baktım hiç bir yerde çözümü yok hepsini denedim ama hala olmuyor

sürüm=1.7.10

Oyun=Minecraft

Play'e Bastığım minecraft geliyor modlar filan yazmadan kapanıyor crash veriyor.

ekran kardını güncelledim vs. olmadı son çarem burası.

syrex syrex (1)
3 yıl önce sordu

  • modların adını yaza bilirmisin adils 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Mod forge ile aynı olmalı mesela en yeni forge a ben enchanting plus indirmeye çalışdım olmadı . forge sinin sürümünü bulamadığım için sildim . Senin de ya modlarda sıkıntı var yada mod forgenin başka sürümünü destekliyor olabilir.

adils adils (136)
3 yıl önce cevaplandı

    Minecraft crash verdiği zaman crash dosyası oluşturur o dosyayı rica etsem aşağıda ki sitelerin birine yükleyip linkiniatar mısın?

    Google drive ve Onedrive yükleyeceksen " Herkese Açık "  bir şekilde paylaş. Dosya.tc adware içeriyor, önermiyorum.

    hydra hydra (3800)