Minecraft " an internal error occured " Hatası

Minecraft  " an internal error occured " Hatası Çözümü ?

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabal Hata şudur;

    Bu hata programları, oyunları vb uygulamaları açarken ortaya çıkıyor bazen bu hata çıkıp sonra ok deyip o program açılıyo bu sabah minecraft'ı açtım bu hata geldi zırp pırt geliyo dedim bende çözümünü kendim bulayim dedim çözümü aşağıdadır

    Yol 1 :

    1-) ilk önce Javayı siliyoruz.

    2-) Javayı sildikten sonra minecraftın kurulu olduğu yeri siliyoruz çünkü oyun dosyaları bozulmuş ihtimali olabilir.

    Not : eğer önemli dosya varsa haritalariniz olabilir texture pack olabilir bunlari başka klasöre taşıyoruz

    3-) taşıdıktan sonra küllüm minecraftı siliyoruz

    4- ) önce Javayi indirip kurup sonra minecraftı indiriyoruz " MinecraftSP " Yerine Teamextreme indirin ondan daha iyidir çünkü en son çıkan sürümden ilk çıkan surumu oynayabiliyoruz

    5-) http://s5.dosya.tc/server3/autth1/Occured.zip.htmlBu dosyayı indirip " OccuredHatasiBunuacin.vbs yi açıyoruz

    Hata bitmiştir .vbs pek birşey yok diyebilirsiniz

    huseyinking huseyinking (-50)