Minecraft java hatası veriyor, nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar minecraft 1.16.3 sürümünde oynuyorum. Resimde şu hata veriyor;

Yazı şu şekilde;

Error: Could not find or load main class net.minecraft.client.main.Main
Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release

Sizce sorun ne ve çözümü nedir?

monodrax monodrax (58)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hangi sürüm java kullanıyorsun? Java'yı kaldırıp güncel sürümü yükler misin? Ya da eski bir sürümü. Minecraft'ı komple silip ( Save'lerinizin yok olmasını istemiyorsanız Save dosyasını yedekleyin ) farklı bir launcher'dan giriş yapmayı dene örneğin TLauncher, senin kullandığın Team Extreme sanırsam, TLauncher client'i ile bir dene.

    hydra hydra (3800)