Minecraft Launcher - Couldn't load launcher core from C:\Program Files(x86)\Minecraft Launcher\game\launcher.dll: LoadErrorNotPresent" hatası

Minecraft da şu hatayı alıyorum: Couldn't load launcher core from C:\Program Files(x86)\Minecraft Launcher\game\launcher.dll: LoadErrorNotPresent" Bir kaç gün önceye kadar Minecraft çalışıyordu. Hatayı yeni almaya başladım.  Minecraft Launcher - Couldn't load launcher core from C:\Program Files(x86)\Minecraft Launcher\game\launcher.dll: LoadErrorNotPresent" hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Minecraft oyunundan anlamam ama resmi forumunda biri https://www.minecraft.net/en-us/download/alternative adresinden 3. sıradaki Minecraft.exe dosyasını indirmeni ve kurmayı önermiş. Bu işlem o kişide işe yaramış ve sorun çözülmüş.

    Sen de bunu deneyebilirsin.

    murat murat (12492)