Minecraft loading error

Minecraft loading error hatasının çözümü nedir?

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar minecraft loading error hatasının nedeni ve çözümü aşağıdaki gibidir. minecraft loading error  hatası alıyorsanız:

    1. İnternetiniz bağlı değil veya internetiniz kopmuş olabilir.
    2. minecraft'i ilk indirdiginiz zaman internetsiz oyuna direk giriş yaparsanız loading error alırsınız bunun nedeni ise oyun update oluyor.

    Çözümler:

    Mine craft loading error çözümü için şunları kontrol edin, yapın:

    1. Minecraft'a girerken internet bağlantınız var mı bundan emin olun.
    2. Bağlantınız kısa süreli kesilmiş olabilir. Modemi kapatıp açabilirsiniz.
    3. Antivirüs, firewall gibi internet bağlantınızı kesebilecek programlar varsa kontrol amaçlı geçici olarak kapatın.
    4. Eğer yine aynı hatayı alıyorsanız internetten bir kere daha indirip deneyiniz. Minecraft'ı buradan indirebilirsiniz: Minecraft indir

    Bu işlemlerden sonra minecraft loading error hatası çözülmüş olacaktır.

    huseyinking huseyinking (-50)