Minecraft mod sürümünü nasıl yükseltebilirim?

Merhabalar, minecraft'taki bir mod 1.12.2'dir. Bunu nasıl 1.16.4 yapabilirim?

kuartz kuartz (7)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yapamazsın. Mod'un yapımcısı 1.16.4 olarak sunmadıysa yapacak bir şey yok.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Minecraft'daki mod yapımcıları sürümlere göre yazılımlarını yapıyorlar yani yaptıkları yazılımlar sadece o süremde çalışması için yazıyorlar ve bunu başka bir sürümde oynamayı denersen sorun yaşarsın veya o mod'u çalıştıramazsın.

      Şuna örnek verebilirim, Uçağa araba motoru takmak gibi düşünebiliriz.

      darkcrak darkcrak (5158)