Minecraft online Nasıl sunucu kurarım?

Minecraft oynuyor ve server kurmak arkadaşlarımla oynamak istiyorum ne yapmalıyım?

talha9797 talha9797 (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Popüler bir oyun olan Minecraft'ta nasıl server kurulur ?

    Bugün sizlere bedava olan bir site tanıtacağım adı Aternos burda kendizine sunucu kurabilir arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz isterseniz mod istersrniz eklenti isterseniz ikisinide ekleyebilirsiniz

    Hatta istediğiniz bir dünyayı yükleyerek de oynayabilirsiniz tek sorunu ise reklam olması nedeni kazançlsrını oradan sağlamaları

    Umarım bu bilgi işinize yaramıştır aklınızda kalan bir soru için yorum yazın

    talha9797 talha9797 (5)
    3 yıl önce cevaplandı

    • https://uzmanim.net/soru/aternos-minecraft-server-nasil-olusturulur/85429 hydra 3 yıl önce
    • Zaten açıklanmış... hydra 3 yıl önce
    • .d neyse anlatmıs olduk talha9797 3 yıl önce