Minecraft pe haritaya giremiyorum?

Minecraft pe de oyun acılıyor ama oyna deyince donuyor ve yanıt vermiyor diyor önceden yoktu.

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ayarlarla girip veriyi sıfırla yapmayı deneyebilirsiniz.Veya arka planda fazla uygulama çalışıyorsa kapatman daha iyi olur Elle kapatamıyorsan greenify adlı uygulamayı öneririm ve hayla sorunun düzelmediyse aklıma gelen son çare sıfırlamak ama tek bir oyun için sıfırlamana gerek yok bence genede sen bilirsin internette de araştırma yapabilirsin.Ve minecrafta benzeyen oyunlar var hem bedava onları da oynayabilirsin.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

    androidhacker androidhacker (28)