Minecraft TLauncher'dan yüklediğim skinim görünmüyor, nasıl çözebilirim?

Merhabalar ben TLauncher'â skin yüklemiştim birkaç gün sonra skinimi görmemeye başladı ve alex görüntüsü veriyor. Yüklediğim skinimi nasıl geri yükleyebilirim?

kuartz kuartz (7)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    resimdeki gösterdiğim gibi yaparsan düzelir.

    tlauncher ayarları

    eğer bunlar olmuyorsa minecraft sitesinden değiştirebilirsiniz.

    monodrax monodrax (58)
    3 yıl önce cevaplandı

      Skin yükledim derken? Oyunun assets dosyalarındaki steve.png ile alex.png'nin üzerine mi ekledin? Save dosyalarını masaüstüne at oyunu kökten sil tekrar yükle, en net çözüm bu olur herhalde.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • ben tlauncher'ın sitesine skin yüklemiştim. bir süre sonra kayboldu ve alex skini gözüküyor. kuartz 3 yıl önce