Minecrafta oynama sorunu, Minecraft multiplayer oynayamıyorum ?

Minecrafttaa multiplayer oynayamıyorum nedenini bilmiyorum bir cok siteden indirme yaptım hiç biri calısmıyo önerisi veya indirme sitesi daha iyi olan biri varsa link veya öneri atabilirmi.?

altar456 altar456 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://www.youtube.com/watch?v=qBaMTDSt_hQ

    Bu video da güzel bir şekilde anlatılmış . Adımları uygularsan bir sorun çıkıcağını sanmıyorum.

    blackheaven blackheaven (728)
    8 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim hemen izleyip deniyorum saol altar456 8 yıl önce