Mini klavye tavsiyeleri

Merhaba mini klavye  almak istiyorum. Hani şu ele sığan, TV kumandası boyutlarında olan klavyelerden. Kullanan arkadaşlar vardır mutlaka. Tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Sizce kullanışlı mıdır? Şarjlımı yoksa pillimi almalıyım?

Site kurallarına uygunsa marka tavsiye eder misiniz?

mat7 mat7 (341)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    EVEREST IPKW250 WIRELESS MICRO KEYBOARD WITH TOUCHPAD (tıkla)

    Bunu kullanmıştım senelerce, müthişte memnun kalmıştım (Daha sonra bir dosta hediye ettim).

    Senin ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. Şarjlıdır, şarjı aylarca tükenmez (kullanılmadığı hallerde enerjiyi otomatik keser). Mouse olarak kullan, multimedia tuşları, karanlıkta el lambası fonksiyonu falan.. Hem WiFi modeli hemde bluetooth modeli, her ikiside bulunmaktaydı, artık sen hangisini tercih edersen.

    Telefon - tablet ilede, PC ilede, smart TV ilede, android box veya TV box gibi cihazlarlada, hepsiylede rahatlıkla kullanabilirsin. Hem klavye hem mouse olarak.. Klavye ve mouse'unu gittiğin her yere cebinde götürebilirsin.

    Eski bir ürün, şimdilerde bulunurmu bilemiyorum, bir araştır istersen.

    Ben zamanında Vatan Bilgisayardan almıştım ama şimdilerde stoklarında yok görülüyor.

    Edit:

    EVEREST IPKW250 Micro Wireless Klavye - Necip Bilgisayar (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Harika çok memnun kalacağıma bende emindim . Fakat bizzat kullanan olarak sizden bu memnuniyeti duymak kafamı dahada rahattı süper oldu. Çok teşekkürler. Kullandığım klavye çok büyük geliyor bu yüzden küçük bir klavye çok işime yarayacak . Bir süredir istediğim bir markanın klavye fiyatını takip ediyordum . Fakat on gündür istediğim marka yok oldu. Tam fiyatı uygun hale gelmiş ve alacakken . Başka marka var ama benimde o markalara güvenme problemim var :) Hangi marka olduğunu söylememde sakınca var mı acaba ? @temmuz (9198) mat7 mat7 6 yıl önce
    • Marka belirtmekte bir sakınca yok, yazabilirsin. Bu arada tekrarla söylüyorum, tavsiyesini yaptığım mikro klavye gerçekten harika ve yazdıklarından çıkardığım kadarıyla tam senin aradığın ürün :) @mat7 temmuz 6 yıl önce
    • Logitech marka . bu markanın ped şeklindeki mausunu kullanıyorum 3 yıldır çok rahat ve şimdiye sorun çıkarmadı hiç . Bir goldmastr markası var tereddüt ettiğiim marka bu. Tavsiye ettiğinizede bakacağım. @temmuz(9213) mat7 6 yıl önce
    • şarjı fişe takıptamı doluyor yoksa bilgisayardada şarj oluyor mu ? Yoksa normal pilli mi alsam sizce @temmuz(9213) mat7 6 yıl önce
    • Yazı çok yazdığım için bu klavye harika olacak benim için :) @temmuz(9213) mat7 6 yıl önce
    • GoldMaster'ı bilemem (yeterince tanımıyorum) ama Logitech "güven" problemini veya o marka ile alakalı kuşkularını doğrusu anlamadım. Zira Logitech dünyaca tanınan ve özelliklede Klavye/Mouse alanında uzman bir markadır. Bence onuda araştırabilirsin ve hem ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak hemde fiyat/performans durumlarına bakarak benim tavsiyesinde bulunduğum ile düşündüğün Logitech ürün arasında bir tercihte bulunabilirsin. Kolay gelsin @mat7 temmuz 6 yıl önce
    • Ben olsam normal pilli terch etmem. Ve zaten mikro olursa normal pil olmaz (sığmaz herhalde). Benim tavsiyesini yaptığım klavye telefon şarj adaptörüylede şarj oluyor (şarj adaptörü ürünle birlikte gelmiyor, ,istenirse ayrıca satın alınır), bilgisayarların USB portlarındanda şaj olabiliyor. Yani aynen telefonlar gibi.. @mat7 temmuz 6 yıl önce
    • Hayır yanlış anladınız Logitech markasına güveniyorum dedim , Hatta 3 yıldır ped şeklinde yani tıkı teptop mouse şeklinde mousenu kullanıyorum ve çok memnunum dedim . Tereddüt ettiğim GoldMaster :) şarjını istenerek geliyor olması çok saçma otomatik olarak kutuda gelmesi gerek . @temmuz(9213) mat7 6 yıl önce