Minidump nedir? Nasıl paylaşılır?

    Toplam 3 Cevap

    Minidump Nedir ?

    Minidump mavi ekran hatası aldığınızda bunu RAM'in belli bir kısmına depoladığı dosyadır, bu dosya bize mavi ekran hatasının sebebini gösterecek ve çözüm bulmamıza yardımcı olacaktır.

    Minidump Nasıl paylaşılır ?

    • Masaüstüne bir klasör oluşturun.
    • C: Windows/Minidump klasörünün içindeki tüm DMP dosyalarını masaüstüne oluşturduğunuz klasöre atın.
    • Bu klasöre sağ tıklayıp arşive ekle diyerek dosyanın .zip, .rar haline getirmesini sağlayın.
    • Herhangi bir dosya yükleme sitesine bu oluşturduğunuz arşiv dosyasını yükleyin. Ve linkini uzmanlarımıza atın.

    Gerekli bilgileri uzmanlarımız size sağlayacaktır.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      bunu yapabilmem icin  bilgisayarin açilabilir  olmasi  gerekir acilmadigi icin    malesef   cozum  degil .

      kullanici592963 kullanici592963 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

        https://drive. google.com/drive/my-drive

        szgn63 szgn63 (1)
        2 yıl önce cevaplandı

        • Bu nedir efendim? Eğer bir sorununuz varsa sor kısmına sorun hydra 2 yıl önce