mIRC Programı güvenli midir?

90'lı yıllardan beri kullanılan mIRC sohbet programı günümüzde güvenli mi, bilgilerimizi alır mı yada ip'mizi illegal kullanabilir mi?

muvel muvel (332)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://www.mirc.com/ adresinden indireceğin Mirc uygulaması güvenli. Whatsapp, Facebook, Instagram ne kadar güvenliyse mIRC programı da o kadar güvenli. Bahsettiğin riskler tüm uygulamalar için var. Ip adresinizi illagal kullanmaz Ama çeşitli veriler topluyor olabilir. Chrome, Instagram gibi uygulamalar hatta Windows 'un kendisi bile bazı bilgiler topluyor. Ama bunlar senin hassas bilgilerini çalmak gibi değil.

    alattin alattin (16999)