MIUI 10 WhatsApp'tan bildirim gelmeme sorunu

Sorun miui 10 geçtiyimde oldu whatsapp bildirimleri gelmiyo illa whatsappa girmem gerekiyo mesajları gormek için

necefov necefov (-1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bildirimlere izin verdiniz mi? Büyük ihtimalle whatsapp bildirimleri kapalıdır. Ayarlardan bildirimler kısmını açıp oradan whatsapp bildirimlerini açarsanız sorun düzelir.

    selocan787 selocan787 (107)
    5 yıl önce cevaplandı

      1.İşlem

      1. Ayarlara gir
      2. İzinler'e tıkla
      3. Otomatik başlatmaya tıkla
      4. Ve whatsapp ı bul ve sağ tarafın'da bulunan şeyin üstüne tıkla

      2.işlem

      1. Yine aynı şekilde ayaralara gir ve izinleri bul üsüne tıkla
      2. Diğer izinler'in üzerine tıkla ve Whatsapp'ı bul ve üzerine tıkla
      3. Kilit ekranın'da başlat ı aç ve Açılır pencere göster'i de aç

      3.İşlem

      1. Ayarlar'a gir ve Bildirimler & Durum Çubuğun'a tıkla
      2. Sonra uygulama bildirimlerin'e tıkla ve Whatsapp'ı bul üzerine tıkla
      3. Sonra tüm seçenekleri aç

      İyi günler

      darkcrak darkcrak (5168)
      5 yıl önce cevaplandı

      -1

      Sorunu çozdum konu kapana bilir

      necefov necefov (-1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Nasıl çözdün ? bize anlat darkcrak 5 yıl önce
      • Whatsapp-ın arka plan verisini kapatmışım açılınca duzeldi kurtneli 5 yıl önce