MIUI 12 - 12.5 Birden çok kullanıcı özelliği nasıl aktif edilir?

Xiaomi telefonumda MIUI 12.5 sürümü var.  Fakat Çoklu kullanıcı seçeneği yok. Kullanıcı ekleyemiyorum. Çok kullanıcı seçeneğini aktif etmenin bir yolu var mı?

alattin alattin (16999)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Xiaomi telefonumda MIUI 12 - 12.5 sürümlerinde Birden çok kullanıcı seçeneki mevcut fakat aktif değil. Öncelikle Birden çok kullanıcı seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor.

    Birden çok kullanıcı aktif etmek için:

    1. Telefonda ayarlar bölümüne gidin.
    2.  Telefon Hakkında bölümüne gelin ve MIUI sürümü 12.5.5 Artık geliştiriciniz mesajını görene kadar dokunun ( yaklaşık 10 vuruş)
    3. Bu işlemden sonra Ayarlar >Ek ayarlar > Geliştirici seçenekleri bölümüne gidin.
    4. Sayfanın en altına inin.
    5. MIUI optimizasyonunu aç seçeğini kapatın.
    6. Yüksek riskli seçenekler hakkında uyar seçeneğini açın.
    7. Artık Ayarlar bölümünde Birden çok kullanıcı  seçeneğini göreceksiniz.

    Birden çok kullanıcı  bölümünden kullanıcı ekleyebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)