MIUI 12 ne zaman gelecek? MIUI 12 ile ne gibi özellikler gelcek?

MIUI 12 ne zaman gelecek?

MIUI 12 ile ne gibi özellikler gelcek?

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Xiaomi yeni çıkarttığı cihazlarına MIUI 12 güncellemesini yayınlamak için hazırlıklara başladı ayrıca MIUI 12 yazılımı beta olarak yayınlanmış bulunmaktadır.

    MIUI 12 ile ne gibi özellikler gelcek?

    MIUI 12 ile xiaomi telefonlarının arayüzleri ve bir çok ayar değişecek gibi duruyor yani daha yeni tasarımına kavuşacak daha değişik daha kolay bir arayüze. Tüm telefon şirketleri her yeni güncellemesinde telefonlarını daha hızlı ve daha stabil çalışa bilmeleri için uğraşıyorlar ve arada ufak tefek yavaşlamalar olsada güvenlik güncellemeleri ile bu hatalarını gideriyorlar.

    MIUI 12 ne zaman gelecek?

    Henüz bir açıklama yok ve bir şey dersem yalan olur fakat BETA sürümü kullanıcılara sunulmuş bulunmaktadır fakat ROM olarak bunu da ben güvenli bulmuyorum tabi resmi kaynak değil ise.

    darkcrak darkcrak (5168)