miui-blockota dosyası nedir?

0

miui-blockota Bu dosyayı indir klasöründe buldum .

Resim görünmezse söyleyin tekrar yükleyeyim.

 Bu dosya nedir?

mat7 mat7 (258)
2 hafta önce sordu

  Toplam 3 Cevap


  1

  Merhaba, bu .zip dosyasının virüs ile alakası yok. Blockota yani cihazınıza yüklenen .zip cihazınıza yazılım güncellemesi ile gelmektedir yani cihazınızı her güncellediğiniz zaman bu .zip dosyası yüklenecektir. Silmenizde bir sakınca yoktur ama diyorsanız yer kaplamasın elbette silebilirsiniz.

  darkcrak darkcrak (5134)
  2 hafta önce cevaplandı

  • Teşekkür ederim. Üç cevaptada silmemde sakınca yok diyor . Sıldim bende yer kaplamasın diye. @darkcrak (5084) mat7 1 hafta önce

  1

  miui-blockota dosyası virüs değil.  Telefonun Red Me, Xiaomi gibi bir telefon ve kuıllandığın arayüz MIUI.  miui-blockota dosyası da bir güncelleme dosyası.  Telefonun bir arayüz güncellemesi almış, indirilmiş. Bu dosya yüklenmiştir. Artık bu dosyayı silebilirsin.  Dosya virüs değil.

  indirme yeri olarak da miui.com sitesi görülüyor. Dosya güvenilirdir.

  hakan hakan (14559)
  1 hafta önce cevaplandı

  • Teşekkür ederim. Üç cevaptada silmemde sakınca yok diyor . Sıldim bende yer kaplamasın diye. @darkcrak (5084) mat7 1 hafta önce

  -2

  Virüslü bir dosyadır muhtemelen. Yanlışlıkla reklamlardan fln indirmiş olabilirsiniz. Telefonun üretici markasına ait olsaydı resimdeki uyarıyı almazdınız. Yani bu uygulama büyük ihtimalle sahte. Silebilirsiniz.

  xbedirhanx xbedirhanx (407)
  2 hafta önce cevaplandı

  üyelik gerektirir

  Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

  Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
  uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol