miui-blockota dosyası nedir?

miui-blockota Bu dosyayı indir klasöründe buldum .

Resim görünmezse söyleyin tekrar yükleyeyim.

 Bu dosya nedir?

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba, bu .zip dosyasının virüs ile alakası yok. Blockota yani cihazınıza yüklenen .zip cihazınıza yazılım güncellemesi ile gelmektedir yani cihazınızı her güncellediğiniz zaman bu .zip dosyası yüklenecektir. Silmenizde bir sakınca yoktur ama diyorsanız yer kaplamasın elbette silebilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim. Üç cevaptada silmemde sakınca yok diyor . Sıldim bende yer kaplamasın diye. @darkcrak (5084) mat7 2 yıl önce

    miui-blockota dosyası virüs değil.  Telefonun Red Me, Xiaomi gibi bir telefon ve kuıllandığın arayüz MIUI.  miui-blockota dosyası da bir güncelleme dosyası.  Telefonun bir arayüz güncellemesi almış, indirilmiş. Bu dosya yüklenmiştir. Artık bu dosyayı silebilirsin.  Dosya virüs değil.

    indirme yeri olarak da miui.com sitesi görülüyor. Dosya güvenilirdir.

    hakan hakan (15409)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim. Üç cevaptada silmemde sakınca yok diyor . Sıldim bende yer kaplamasın diye. @darkcrak (5084) mat7 2 yıl önce

    -2

    Virüslü bir dosyadır muhtemelen. Yanlışlıkla reklamlardan fln indirmiş olabilirsiniz. Telefonun üretici markasına ait olsaydı resimdeki uyarıyı almazdınız. Yani bu uygulama büyük ihtimalle sahte. Silebilirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)