mLite mobil takip programı aboneliği iptal etme

Vodafone faturalı hattımdaki istemeden mLite mobil takip programına abone olmuştum dün akşamda aboneliğimi iptal ettim tam emin degilim 9 cu ayda mLite mobil takip programı 42 tl faturalı hattımın üstüne eklenip 109 tl olmuştu bu ayda aynı fatura geldi 109 tl aboneliğimi iptal ettim mLite mobil takip programı 42 tl yi geri iade ettiler normal fatura ücretine döndü birde mobil ödemeyi iptal etsem bir sonraki faturalı hattıma 42tl işlermi çünki emin degilim mLite mobil takip programı abonelik iptalinden @temmuz bey @ismailsarp bey

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    MOBILODEME KAPAT  yazarak 7878'e SMS atabilirsiniz.

    Daha detaylı bilgi için, Vodafone Cep Cüzdan Mobil Ödeme (tıkla)

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @toprak34 bey mobil ödemeyi kapatırsam mLite mobil takip programı ücreti 42 tl eklenirmi faturama mLite takip programını kaldırdım zaten efsaneemrahylz 6 yıl önce

    Bir dahaki faturana +42 Lira vallahada billahada ilave edilmeyecek, korkma :)

    Daha önceki açtığın konulardada bunu belirtmiştim ama tam inanamadın galiba :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • inşallah @temmuz BEY efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Yemin ettim ama buda pek işe yaramış görülmüyor, hala şüphelerin var :)) @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • peki mobil ödemeyi kapattım aboneliğim iptal olmamış olsa bile faturama yansırmı efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Senin aboneliğin iptal oldu ve faturan temiz gelecek, yemin ettim buna hala inamadınmıda tekrar tekrar soruyorsun? Uzatmadınmı ama? Aboneliğin iptal olmasaydı elbette faturana yansırdı. Modem ödemeyi kapattığın halde bu böyle olurdu (İkisi arasında doğrudan bir bağlantı yok) @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce