MMOFPS Oyun Tavsiyesi

Phantomers henüz tam hazır değil, bende kasıyor. Başkalarında da kasıyormuş. Zula denedim dandik geldi. AVA ve Combat Arms varmış onlar da dandik görünüyor. Blacklight Retrubition varmış, kaliteli bir şeye benziyor herhalde yükleyeceğim. Ama türk kitlesi var mı bilinmez. Skill:Special Force 2 var. İyi gibi ama kararsızım. Warface'ye zaten baştan önyargılıyım ama şu battlefield gibi tanklı cartlı curtlu doktorlu farklı görevleri olan özellikleri oldugunu ögrenince az bir şey olmadım değil. :D

Ama yine de seçeceğim son oyun olur. Skill'i deneyerek bir başlasam mı diyorum. Siz ne tavsiye edersiniz?

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WARFACE Tavsiye etmem bırak Türk playerı dünya çapında playerı yok adamların toplasan 5 bin playerı çıkmaz. WarRock dene derim bence isteklerini karşılar. Tank cart curt demişsin WarRock da motordan f16 ya kadar araç seçeneği mevcut (tren hariç tüm araçlar). Fps diyorsan WarRock der geçerim :)

    sefacndmr sefacndmr (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • hocam harita olucak,dinamik olucak,durduk yere yersiz kasmayacak,silahlar iyi olacak,oyun sürekli güncel ve kaliteli olucak,sonra mümkünse modifiyede olabilir.hatta bazı oyunlar tps özelligide koyuyor.warrock inceliycem teşekkürler. akif52 8 yıl önce
    • Hocam Warrock iyi değilmiş ya.Grafikleri pek hoşuma gitmedi. :/ akif52 8 yıl önce

    S.K.I.L.L. Special Force , UberStrike önerebilirim oyunlar fena değil belki bunlar hoşuna gider ben sevmiştim :)

    ardahd ardahd (631)
    8 yıl önce cevaplandı

    • S.K.I.L.L. Special Force deneyebilirim.Ayrıntılı sağlam sıkmayacak azıcıkta grafikli bi oyun olmalı.Tabi türk şart.Ortam için.Öbür türlü zevki çıkmayacak. akif52 8 yıl önce
    • Bu tür oyunlarda aşırı iyi grafikli oyun görmedim.Grafiğe pek bakmıycaksan PointBlank , Wolfteamda önerebilirim Türkler çok oynuyor. ardahd 8 yıl önce