Mobil Discord da neden "oynuyor,dinliyor" yapamıyoruz?

Mesala bir oyun oynuyoruz onu mobil discordda ....oynuyor şeklinde yapamıyorum websitede üzerindende denedim nasil yaparim/yapamazmıyım?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Discord'un mobil uygulamasında o özellik yoktur muhtemelen. Yoksa da yapabileceğini sanmıyorum.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      O özellik sadece Discord'un masaüstü (PC) özelliğinde var diye biliyorum.

      toprak34 toprak34 (2026)
      5 yıl önce cevaplandı

      • @toprak34 dizüstü pclerde olmuyor mu yani :D ozgurlol 5 yıl önce
      • @fakiradam Hayır, oluyor. O anlamda demek istememiştim. Bilgisayara indirdiğin programlara masaüstü programları (uygulamaları) deniyor. toprak34 5 yıl önce

      @farurhenho dediği gibi discord'un mobil uygulamasında o özellik yok bilgisayar üzerinden yapman gerekiyor

      Mobil üzerinden sadece spotfiy dinliyor yapabiliyorsun durum olarak

      bl4lev bl4lev (790)