Mobil Facebook Durduruldu Android

Telefonumda Facebook'a giriyorum birazcık aşşağı indirdiğimde Facebook durduruldu hatası veriyor.Telofonum android.Bi çözümü varmı?

Ayrıca son zamanlarda facebook kasmaya başladı telefon eski falan değil.

selocan787 selocan787 (107)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu tür sorunlarda yapılacak  bir kaç işlem var:

    1. @emirsafa belirtmiş  uygulamayı kaldırmak vey yeniden yüklemek.
    2. Uygulama verilerimi temizlemek
    3. Eski sürüm bir Facebook sürümünü yüklemek. Çünkü güncellemelerden dolayı yavaşlamış olabilir.
    4. Sorun devam ediyorsa telefonun sıfırlamak

    Bunları sırası ile deneyebilirsin.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bu sorunu çözmek için uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyin büyük ihtimal ile çözülecektir sorununuz.

      emirsafa emirsafa (7)