Mobil programlama

Hocalarım tabletten her harfe karsilik bir deger verip cikaran fonksiyon programlayabilir miyim? Veya online hazır var mıdır?

Mesela şöyle Fonksiyona “ A ” yazınca mesela bize “ K ” versin. “ B ” yazinca " U ” versin. “ C ” yazınca " M " versin. “ ABC " yazınca da “ KUM ” versin. “ A BC ” yazınca da “ K UM ” versin (bosluk).

Bunu yapabilir miyim?

admin334 admin334 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hazır bir uygulama var mı bilmiyorum ama eğer Javascript biliyorsan bunu PhoneGap ile kolayca yapabilirsin. PhoneGap HTML ve Javascript ile mobil uygulama geliştirmene izin verir.

    alattin alattin (16984)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hocam denedim ama devam ettiremedim ya ne yapmam gerekli ki :( Drioid scriprt -Javascript mobile diye uygulama buldum playstoreden ama nasil yapacagmi bilmiyorum admin334 6 yıl önce
    • @admin334 buradan anlatabileceğim kadar basit değil. Programlamaya yabancıysan yapman zor olacaktır. alattin 6 yıl önce
    • Biraz bilgim var hocam admin334 6 yıl önce