Mobil Samsung İnternet Tarayıcısı

Mobil Samsung İnternet Tarayıcısında yabancı dil çeviri hizmetini nasıl kullanabilirim ne yapmalıyım ? Google arama motorlarının hepsini devre dışı bıraktım o yüzden çeviri hizmetini kullanamıyorum var fakat o da samsung'un kendi programı onda da türkçe dil desteği yok.

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mobil Samsung İnternet tarayıcı için eklenti baktım ama öyle bir şey yok. Kendi yazılımında da Türkçe yoksa maalesef kullanamazsın. Chrome kullanmamandaki sebep nedir?

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Ram düşmanı da ondan dolayı. Mesela Mozilla, Opera, firefox, Safari daha hafif çalışırken bu uygulama ağır çalışıyor bazen ama ne yazık ki google uygulamalarını kullanmam gerekli çeviri hizmeti olmadığından dolayı. lucas77 4 yıl önce