Mobil sosyal medya ve resmi uygulamalarında yazı boyutunu nasıl büyütebilirim ?

Mobil facebook , nstagram, x,  e nabız , e devlet uygulamalarında ki yazı boyutunu nasıl büyütebilirim ?

mat7 mat7 (341)
3 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunda komple yazı fonlarını büyütebilirsin. Bunların her biri ayrı uygulamalar olduğu için hepsinin kendi içinde Font büyütme seçeneğinin olması gerekir  fakat yok.

    Ayarlar > Ekran Metin Boyutu altından değiştirebilirsin.

    hakan hakan (15424)
    3 ay önce cevaplandı

    • Aynen her uygulamanın kendi font büyütme ayarı olmalı. Bu çok önemli sorun . Neden bu durum önemsemiyor anlamıyorum. Gözlerde sorunu alan bir dünya insan var. Metin büyütme ayrını yapmıştım zaten. İnstegram ve Facebook ta çok az bir işe yaradı. E nabız ve diğer uygulamalar aynı. Teşekkürler cevap için. @hakan (15354) mat7 3 ay önce
    • @mat7 Günümüzde uygulama geliştirme aşamaları çok hızlı ilerliyor. Bu tür özellikler maalesef çoğunluğun talepleri gözetilerek öteleniyor veya eklenmiyor.. Kesinlikle olması gereken bir özellik sizinle aynı fikirdeyim. hakan 3 ay önce
    • İnşallah bu durumu önemseyen birileri çıkar. @hakan (15354) 🤷 mat7 2 ay önce