mobil uyumlu site yapımı

merhaba arkadaşar.

size bir sroum olacak : ben aspx ten htmlden css ten site yapıyorum.

ama mobıil uyumlu site yapmak istiyorum. nette bulamadım. c# ta mobil uyumlu site nasıl yapabilirim ?

admintrack admintrack (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    bunun c# tarafıyla alakası yok front end kısmını ilgilendiren kısım orası, eğer bootstrap siteler bakarsan bulabilirsin.

    morthan morthan (12)
    8 yıl önce cevaplandı

      Template in mobil uyumlu olmasıyla alakalı bir durum. Eğer template i hazır alacaksınız "responsive template" yazmanız koşulunda bir sürü seçenek çıkacaktır.

      alpcan alpcan (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Diğer arkadaşların dediği gibi mobil uyumlu site yapabilmeniz için öncelikle CSS ve HTML bölümde yani frontend bölümde responsive bir CSS framework kullanmalı ya da yazmalısınız.

        Responsive tasarım için en uygun alt yapı Bootstrap. http://getbootstrap.com/ adresinden indirebilir ve kullanabilirsiniz.

        cemkara cemkara (4215)