Mobil uyumlu web sitesini ios uygulamasına dökme

Merhaba,

Mobil uyumlu bir web sitem var bunu apk builder ile andorid mobil uygulama haline getirebiliyiroum. Yani yapmak istediğim sadece mobil uygulama içinde web site aynı şekilde çalışması. Dediğim gibi anroid apk için yapabiliyorum ama ios için bunu nasıl yapabilirim?

notify notify (538)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iOS işletim sistemi, Android gibi açık kaynak olmadığı için APK builder ile site URL'sini yazıp uygulama yapmak kadar basit değil işler. Herşeyden önce bunun için Mac OS işletim sistemine sahip bir bilgisayara ihtiyacınız var. Çünkü uygulamayı geliştirebilmek için gerekli olan Xcode programının Mac dışında hiçbir cihaza desteği bulunmuyor.

    Eğer "Mac bilgisayarım var" diyorsanız, Xcode programıyla web sitenizin iOS uygulamasını nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgiye ulaşmanız için bir kaynak ekliyorum.

    Web sitenizi iPhone uygulamasına çevirin (tıkla)

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      kardeş istersen iosta site olarak kullanabilirsin ancak

      apk androide öz birşey iosta kullanılamaz

      kardeş ama apk ye benzer bişeyde var .api ios için geçerli istersen onla iosa özel uygulama yapmaya çalış .

      İphone'ya Jalibreak yaparak internetten ipa dosyayı indirip kullanabilirsiniz. Ama Jalibreak olmadam kuramassınız açamassınız.

      jailbreak =androidteki root gibi birşey

      malgibiolan malgibiolan (307)