Mobil veri ile kullandığım instagram uygulaması giriş veya çıkış yapamıyor bekleme sorunu?

İnstagram uygulamasına mobil veri ile girdiğimde çok yavaş işlem yapamıyorum?

İntagram uygulamasında mobil veri interneti olduğu için çıkış yapmıyor ve giriş gerçekleştiremiyorum?

İnstagram'a mobil veri olan bağlanan telefon başka hesaplara giriş yapamıyor?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunlar genelde internet az çekmesi sonucunda meydana gelebiliyor ve instagram yavaş çalışıyor .

    İntagram uygulamasına mobil veri olarak bağlı olasanız bile beklemeden giriş veya çıkış yapabileceksiniz çözüme geçelim.

    İlk telefondan uygulama ayarlarına girmemiz gerekiyor

    İntagram uygulamasına başka telefondan girdim ama çıkış yapamıyorum mobil veri olduğu için yavaş bekletiyor ne yapmam gerek çıkış yapmam lazım çözümleri izleyin.

    kendi kullandığınız telefon'da böyleyse sizde bunu yaparak çözebilirsiniz.

    • Telefon ayarlarına giriyoruz biraz aşa kaydırıyoruz ''uygulama yönetisi'' veya ''uygulamalar'' yazan yere basıp giriyorsunuz.
    • İnstagram buluyoruz tıklıyoruz ''depolama'' yazan yere giriyoruz ''veriyi sil diyoruz'' ve tamam sildiniz.

    Şimdi hesaptan çıktınız sorun çözüldü, şimdi girmek istediğiniz hesap nick yazın beklemeden giriş yapacaktır.

    ve çıkış yapmak istediğiniz hesap otomatik çıkış yapacaktır merak etmeyin

    not: tekrar bekleme sorunu olursa bu işlemleri tekrar devamlı olarak yapınız ''bilgilendirme için konu açılmıştır''

    uzmanim.net özel olarak çözülmüştür!

    bl4lev bl4lev (790)