Mobil verisi geçmişi görme / temizleme / silme

Örneğin instagramda dolaşırken wifi değil de telefon hatımızın internetini kullanırken yaptigimiz izlediğimiz videolar bakılan fotoğraflar mobil internetin geçmişinden görülebilir mi?

Yani mobil internet hattın geçmişini nasıl görebiliriz?

gkm34061 gkm34061 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Internet geçmişinden kastınız, örneğin Instagramda baktığınız fotoğraflar mı? Yoksa

    Veri kullanımı ekranında hangi uygulamanın ne kadar veri kullandığı mı?

    Eğer instagramda hangi fotoğraflara baktınız, facebook'ta neler beğendiniz gibi verilerse bunlar telefonda saklanmaz.

    Veri kullanım ekranındaki istatistikler ise hem mobil hem de kablosuz için tutulur.Veri kullanımı menüsünde (android için, 4.4.4) "Kablosuz kullanımı göster" seçilirse hem mobil hem de kablosuz kullanım verileri yan yana görüntülenir.

    hakan hakan (15424)