Mobildeniz'den internet faturamı ödedim ama dekont almadım. Sorun olur mu?

Mobildeniz uygulamasından ödediğim Türk Telekom İnternet faturasının dekontunu almayı unuttum ve İnternet faturasını ödedikten sonra mobildeniz uygulamasından çıktım Türk Telekom sitesinde de ödenmemiş faturanız bulunmamaktadır yazıyor bir sorun çıkarmı dekont almadığım için

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hayır hiç bir sorun çıkmaz. Ödeme Türk Telekome geç yansıyordur.  MobilDeniz uygulamasına girdiğinde daha sonra hesap hareketlerinde bunu görebilir ve dekont da alabilirsin. Dert etme herhangi bir sorun olmaz.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • ödeme türk telekoma geç yansımadı hemen işleme geçmiş @murat bey gorele28 5 yıl önce
    • @gorele28 ben yanlış okumuşum ödenmemiş faturanız bulunmaktadır okudum pardon. murat 5 yıl önce

    Bu her ay bende de oluyor. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına geç yansıyor, Türk Telekom'un kendisine değil. Ben kendi sitesinden ödediğim halde dahi sayfayı yenilediğimde bazen hala ödenmemiş faturanız bulunmaktadır yazdığı olabiliyor. Müşteri hizmetlerine sormuştum, Online İşlemler uygulamasına geç yansıdığını söylediler.

    Düzeltme: @murat uyarınca şimdi ben de fark ettim. Aynı şekilde ben de yanlış okumuşum :) Bir sorun olmaz. Zaten Türk Telekom'un fatura geçmişinde görünüyor hepsi. Bankanın hesap hareketlerinde de görünüyordur.

    omercik omercik (9418)