Mobildeniz uygulamasından Türk Telekom faturalarını ödeyememe sorunu

merheba mobildeniz uygulamasından türk telekom faturalarını ödeyememe sorunu  çizgir ile mobildeniz uygulamasını açıyorum hızlı menü seçeneğine dokunuyorum ordan fatura öde seçeneğine dokunuyorum cep telefonu seçeneğine dokunuyorum türkcelli seçiyorum telefon numarasını yazıyorum devam butonuna dokunyorum kredi kartından ve hesaptan seçenekleri çıkıyor ben burdan kredi kartından seçeneğini seçip devam edebiliyorum ama kurum tipi telekomunikasyon kurum ttnet türk telekom ve türk telekom seçeneklerinden herhangi birini seçip abone numarasını yazıp devam diyip karşıma fatura bilgileri çıkıyor ama kredi kartından ve hesaptan seçeneklerinden sadece hesaptan yazısı sabit kalıyor kredi kartından yazısı gelip kayboluyor bankada hesabım olmadığı içinde türk telekom faturalarını ödeyemiyorum mobildenizin internet bankacılığıda öyle sorun ne olabilir cevap için şimdiden teşekkür ederim

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Uygulamada bir hata olabilir. Müşteri hizmetlerine durumu bildir. Benzer bir durum ile ben Garanti Bankasında karşılaşmıştım. Sorun uygulamada çıktı.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • bende öyle düşünüyorum @alaattin uygulamada bir sorun olabilir gorele28 5 yıl önce

    Bu tarz ödeme sorunları genelde bankayı ilgilendirir. Bankanın müşteri hizmetleriyle görüşmelisin.

    Veya Online İşlemler'den de fatura ödeniyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • bir kez ödemiştim internet faturasını mobildeniz uygulamasından @farurhenho gorele28 5 yıl önce